Nuostatos ir sąlygos

Sveiki apsilankę AmourD’evil tinklapyje (toliau vadinama „tinklapyje“), kuriame pateikiama informacija klientams, pirkėjams apie galiojančias įmonės (toliau – „mes“), nuostatas ir sąlygas. Lankydamiesi, naršydami ir pirkdami mūsų prekes Jūs sutinkate su mūsų įmonės privatumo politika bei nuostatomis ir sąlygomis.

1. Teisė
Norėdami apsipirkti šioje internetinėje parduotuvėje, privalote būti ne jaunesni nei 18 metų, prisiregistruoti prie sistemos ir turėti asmeninę banko kortelę.

2. Kaina
Visos kainos nurodytos su PVM. Priskaičiuojamas bus tik siuntimo/pristatymo mokestis.

3. Produktų aprašymas
Siekiame užtikrinti, kad visos detalės, aprašymai ir nuotraukos, susiję su produktais, būtų teisingi ir tokie patys kaip tie, kuriuos užsakote. Tačiau negalime garantuoti, kad gausite lygiai tokius pačius produktus, kokius matote internete užsakydami prekes, nes naudojant blykstę, „Photoshop“ ir kitas priemones prekės atrodo gyvesnės, gražesnės. Taip pat negalime garantuoti, kad mokėsite kainą, kuri buvo užsakant prekes, kad ji nepakis ir netaps didesnė ar mažesnė.

4. Perpardavinėjimas
Visos prekės, kurias įsigijote šioje parduotuvėje, yra skirtos tik asmeniniam naudojimui. Pirkėjas neturi teisės perparduoti prekės ar kaip kitaip už ją gauti pinigų.

5. Užsakymo pateikimas ir priėmimas
Pirkėjas, vadovaudamasis paprastais nurodymais, suformuoja savo pirkinių krepšelį. Prieš atsiskaitant bus dar kartą pasiūlyta peržvelgti pirkinius ir, paspaudus „Apmokėti“, pirkėjas pasirinks atsiskaitymo būdą. Taip sudaromas užsakymas. Viską atlikę, sulauksite el. laiško, kuriame bus pateikta visa informacija apie užsakymą ir sumą, kuri bus nuskaičiuota nuo Jūsų banko sąskaitos. Tai NĖRA užsakymo priėmimas. Užsakymą priimsime iš Jūsų tuo momentu, kai išsiųsime užsakytas prekes. Apie užsakymo atšaukimą, kai jis jau yra išsiųstas, skaitykite „Užsakymo atšaukimas“. Mes turime teisę nepriimti Jūsų užsakymo, jeigu prekės, kurią užsakėte, nėra; jeigu nepavyko patvirtinti apmokėjimo; jeigu įtariama sukčiaujant atsiskaitant ir kitais nenurodytais atvejais. Negalėdami įvykdyti Jūsų užsakymo, mes su Jumis susisieksime ir Jus informuosime.

6. Produktų nuosavybė
Mes esame teisėti prekės savininkai iki tol, kol negavome pinigų už prekes. Gavę pinigus, prekės nuosavybės teises perleidžiame pirkėjui. Jeigu pirkėjas nusprendžia grąžinti prekes, grąžiname pinigus ir vėl atgauname prekes ir teises į jas.

7. Pristatymas
Pristatysime prekes Jūsų pasirinktu būdu. Pristatymo laikas nurodytas pristatyme yra preliminarus. Jis gali pailgėti dvigubai švenčių ir savaitgalių dienomis. Neprisiimame jokios atsakomybės dėl vėluojančių ar pavėlavusių siuntinių. Visa rizika, susijusi su siuntimu dėl siuntinio kokybės, priklauso pirkėjui.

8. Prekių pristatymas
Priimant prekes yra pirkėjo atsakomybė ir pareiga peržiūrėti siuntinį prieš pasirašant ant važtaraščio. Jeigu pirkėjas neatšaukė užsakymo, o vėliau grąžina prekę dėl to, kad neperžiūrėjo jos kokybės atsiimant, mes grąžinti pinigų už prekę negalėsime. Jūsų įstatyminė teisė nėra pažeista.

9. Intelektinė nuosavybė
Visas turinys, įskaitant, bet neapsiribojant, tekstas, grafika, dizainas, logotipas, paveiksliukai, video, audio medžiaga, duomenų rinkimas, yra mūsų įmonės nuosavybė ir yra ginama bei saugoma Lietuvos Respublikos ir EU teisės.

Prekinis ženklas AmourD’evil, spalvos, šifras yra įmonės nuosavybė ir naudoti juos ar jų fragmentus griežtai draudžiama. Nei turinio, nei prekinio ženklo negalima naudoti, perparduoti, kopijuoti, dauginti, parduoti, pakeisti, įkeisti ar kaip kitaip naudoti ar suvaržyti be raštiško AmourD’evil įmonės sutikimo.

10. Pirkėjo sąskaita
Pirkėjas privalo garantuoti, kad asmeninė informacija, kuri pateikiama registruojantis, yra teisinga ir tiksli visais aspektais. Jūsų atsakomybė yra pranešti mums, jeigu pasikeitė Jūsų asmeninė informacija. Atnaujinti savo informaciją galite „Mano sąskaita“.

Pirkėjas yra tiesiogiai atsakingas už savo prisijungimo ir slaptažodžio saugojimą. Jis privalo užtikrint, kad tik jis vienas naudotųsi prisijungimo vardu ir slaptažodžiu. Pirkėjas prisiima visą atsakomybę, susijusią su jo prisijungimo ir slaptažodžio panaudojimu. Jeigu pastebėjote, jog kas nors kitas naudojosi Jūsų duomenimis, nedelsiant praneškite mums.
Pirkėjas privalo nesinaudoti kito asmens prisijungimo duomenimis. Pastebėję neteisėtą, tyčinį elgesį, atsisakysime aptarnauti ir panaikinsime pirkėjo sąskaitą.

11. Informacijos pasikeitimas, papildymas
Mes turime teisę peržvelgti šias nuostatas ir sąlygas bei jas papildyti ar pakeisti be jokio asmeninio Jūsų įspėjimo. Pakeitę ir/ar papildę nuostatas ir sąlygas, jas tiesiog paskelbsime čia ir jos įsigalios nuo paskelbimo momento. Tikrinti ir stebėti informaciją yra Jūsų pareiga.

12. Skundai
Visi skundai nagrinėjami remiantis šiomis nuostatomis ir sąlygomis, privatumo politika ir Lietuvos Respublikos teise.

13. Žalos atlyginimas
Pirkėjas įsipareigoja nekaltinti mūsų ir neprašyti atlyginti žalos už nuostolius, pakenkimus, praradimus ir patirtą moralinę žalą, įskaitant teismo išlaidas, advokato atlygį, susijusius su teismo procesais, tiesiogiai su konkrečiu pirkėju ar trečiąja šalimi.