Grąžinimas

Grąžinimo sąlygos

Mes tikime, kad Jūs būsite sužavėti mūsų produktais ir jais džiaugsitės. Tačiau jeigu nusprendėte, jog norite grąžinti mūsų prekę, tai privalote padaryti per 7 darbo dienas nuo prekės gavimo datos.

Jeigu prekės yra nepažeistos, atitinka visus kokybės reikalavimus ir Jūs nusprendėte jų atsisakyti dėl asmeninių priežasčių, tuomet privalėsite padengti prekės transportavimo išlaidas. PREKĖ PRIVALO būti nepažeistoje, neatplėštoje, originalioje pakuotėje. Nuo prekės neturi būti nuplėšti apsauginiai lipdukai ar kaip kitaip pažeista, aptrinta pakuotė. Jeigu prekės pakuotė, vadovaujantis prekės/pakuotės kokybės principais, neatitinka šių reikalavimų, tuomet pinigai už prekę grąžinami nebus. Nebus gražinamos ir jokios išlaidos, susijusios su prekės siuntimu ar transportavimu.

Jeigu prekės yra netinkamos kokybės, su defektais, netikslus užsakymas ir/ar  prekės pažeistos ne kurjerio transportavimo metu, tuomet už grąžinimo paslaugą sumokame mes. Jums pageidaujant, tokias prekes keičiame į naujas Jums nemokant už pristatymą arba grąžiname sumokėtus pinigus.

Visais atvejais klientas, išsiuntęs prekes mums, privalo pateikti siuntimo čekį ir kvitą, jog prekė buvo išsiųsta. Priešingu atveju, negavę čekio ir siuntinio su prekėmis, negalėsime Jums grąžinti pinigų ar pakeisti prekių. Mes rekomenduojame registruoti ir drausti siuntinį, kadangi taip būsite užtikrinti, jog prekės mus pasieks saugiai. Už dingusius, prarastus ir visus siuntimo metu patirtus nuostolius atsako klientas.

Jeigu prašote grąžinti pinigus, tai įvykdysime tik sulaukę Jūsų grąžinto siuntinio per 30 (trisdešimt) dienų nuo siuntinio gavimo datos ir jeigu prekės bus nepažeistos, puikios kokybės, tinkamos vėl pateikti į rinką.

Grąžinimas atliekamas tik konkrečiam asmeniui į konkrečią sąskaitą, iš kurios ir buvo atliktas pavedimas. Jeigu buvo mokėta kortele, tuomet į konkrečią kortelę, kuria buvo atsiskaitoma.

Grąžinimo procedūra

*Jeigu nusprendėte grąžinti siuntinį, kuo greičiau apie tai informuokite mus telefonu ir el. paštu.

*Turėkite užsakymo numerį, saugokite originalią pakuotę ir prekės nuolaužas (tuo atveju, jeigu prekė yra sudužusi) tam, kad būtų atliktas kuo išsamesnis tyrimas.

*Nufotografuokite prekės pažeistas ir sulūžusias (jeigu tokių yra) dalis, ir nuotraukas atsiųskite mums elektroniniu paštu.

*Sulaukite mūsų skambučio arba el. laiško.

*Saugiai supakuokite prekes, pasirinkite registruotą paslaugą bei apdrauskite siuntą, taip būsite garantuoti, jog prekės pasieks mus saugiai.

*Saugokite kvitą/čekį.

Užsakymo atšaukimas

Užsakymas gali būti atšauktas jeigu mes dar neišsiuntėme siuntinio. Tačiau jei prekės buvo jau supakuotos ir/ar išsiųstos, tuomet Jums teks sumokėti siuntimo/transportavimo išlaidas. Pinigus grąžinsime per 30 (trisdešimt) dienų nuo grąžinto siuntinio. Transportavimo/siuntimo išlaidas padengia klientas. Už dingusius, prarastus ir visus siuntimo metu patirtus nuostolius atsako klientas.

Jeigu nusprendėte atšaukti siuntinį, kuo greičiau informuokite mus telefonu  +3708399103.

Negrąžintini atvejai

Svarbu įsidėmėti, jog nekeičiame prekių ir negrąžiname pinigų tuo atveju, jei vadovaujantis sąžiningumo principu, akivaizdžiai matome, jog produktai buvo naudoti ar tyčiniu būdu pažeisti. Tokiu atveju visuomet Jus informuosime apie savo sprendimą ir pateiksime priežastis, kodėl negalime pakeisti prekių ar grąžinti pinigų. Jūs turite teisę per 30 (trisdešimt) dienų susigrąžinti grąžintinas prekes, sumokėję už jas siuntimo išlaidas.

Grąžinimas į parduotuves

Internetu pirktos prekės nėra priimamos ir grąžinamos į parduotuves, kuriose jomis prekiaujama.