Shipping

Užsisakius prekių už 100 € pristatymas Lietuvoje nemokamas!

Pristatymo sąlygos

Visi užsakymai, atlikti iki 12 val., yra išsiunčiami tą pačią dieną. Užsakymai, atlikti po 12 val., yra išsiunčiami kitą dieną anksti ryte.

Išsiuntę siuntinį Jus apie tai informuosime elektroniniu paštu.

Neprisiimame atsakomybės ir neatlyginame nuostolių už neteisingai, klaidingai, ar nepilnai užpildytą gavėjo vardą, pavardę, adresą, pašto kodą  ir su tuo susijusias kliento išlaidas.

Prekių priėmimas/atsiėmimas iš kurjerio ar Lietuvos pašto

Prieš priimdami ar atsiimdami prekes privalote patikrinti siuntos ir prekių būklę. Apžiūrėkite pakuotę, ar ji nepažeista. Pralupkite pakuotę ir įsitikinkite, ar prekės nesudužusios, nenukentėjusios.  Tik apžiūrėję ir įsitikinę, kad pakuotė/prekės nėra pažeistos ar kitaip apgadintos, galite pasirašyti siuntos perdavimo-priėmimo aktą. Savo parašu Jūs patvirtinate, jog pakuotė nepažeista, prekės neapgadintos ir neturite pretenzijų kurjeriui ar įmonei, parduodančiai prekę.

Jeigu apžiūros metu pastebėjote, kad pakuotė ar prekės yra pažeistos ir apgadintos, privalote būtinai apie tai pažymėti siuntos perdavimo – priėmimo akte prieš jį pasirašydami. Taip pat privalote dalyvaujant kurjeriui, kuris pristatė siuntą arba Lietuvos pašto darbuotojui, jeigu siuntą atsiimate patys, surašyti laisva forma prekės pažeidimo/neatitikimo aktą, nurodydami, kas ir kaip yra pažeista. Tokį pažeidimo/neatitikimo aktą privalo pasirašyti kurjeris arba Lietuvos pašto darbuotojas. Neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės ir neatlyginame nuostolių dėl:

*prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamintojo brokas;

*prekių pažeidimų, kurie įvyko transportuojant/ pristatant prekę adresatui;

*prekių pažeidimų, kurie įvyko klientui pasirašius prekės perdavimo – priėmimo aktą, važtaraštį.

 

Atsiėmimas LP EXPRESS 24 terminale

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP EXPRESSS 24 paštomato. Prekių užsakymo metu tereikia pasirinkti Jums artimiausią LP EXPRESS 24 paštomatą.

Siuntų terminale siunta laikoma 7 kalendorines dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra LP EXPRESS 24 paštomate. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba/ir el. paštu. Saugokite SMS žinutėje bei el. laiške nurodytą paštomato durelių kodą, nes tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite kodą kol atsiimsite užsakymą. Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui ir nepasinaudojus paslauga „siuntų atsiėmimas“, siunta yra grąžinama siuntėjui. Informuojame, kad nukreipti ar peradresuoti  siuntų į kitą pristatymo vietą negalima.

Atvykę atsiimi siuntą LP EXPRESS 24 paštomate pasirinkite kalbą, paspauskite „Atsiimti siuntą“ ir įveskite pranešimu ir/arba el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, jos atsidarys ir siunta – Jūsų rankose!