AmourD’evil istorija

 

Suvieniję savo jėgas, dvi sesės ir brolis, nusprendėme, Jums pristatyti prabanga alsuojančias natūralias žvakes, nišinius kvepalus ir namų kvapus. Siekiame išskirtinumo ir kokybės. Visos žvakės yra rankų darbo, todėl kiekviena jų paliesta ir iščiupinėta mažiausiai dešimtis kartų. Technologijų persmelktame pasaulyje nepaprastai m

alonu gaminti rankomis, kuomet kiekvienas produktas tampa išskirtiniu, individualiu. Ir tikrai, kiekviena žvakė – tarsi nebyli istorija. Ji panaši į šalia stovinčią, tačiau gaminta rankomis, todėl nereikėtų stebėtis jos išskirtinumu.

AmourD’evil pavadinimo reikšmė – išskirtinė ir užslėpta. „Amour“ prancūziškai reiškia „meilė“. Antrąjį žodį būtina skaityti nuo galo. „Live“arba „Lived“ išvertus reiškia „gyventi“ arba „gyveno“.
Nuoširdžiai mylėti gali tik tauri širdis. Ne kiekvienas sugeba atsiduoti, pasiaukoti, dovanoti ir duoti. Tai tampa išskirtinėmis savybėmis. Todėl ir užkodavome dalį pavadinimo, kad meilės prasmę įskaitytų tik mylinti širdis. Juk tyra širdis žino meilės kainą. Tikime, jog Jūsų širdyje gyvena meilė, o mylintis žmogus įskaito pavadinime – „Meilė gyva“. Mes matome ir tikime tuo, kuo norime tikėti.

Lina, Paulius ir Simona