Privatumo politika

Privatumo politika

Mes suprantame, kad Jūs saugote savo asmeninę informaciją, todėl ją saugome ir mes. Jūsų pateiktai asmeninei informacijai tinklapyje www.AmourD’evil.com, (toliau vadinamas – „tinklapis“), apsaugoti mes naudojame SSL sertifikatą. Lankydamiesi, naršydami ir pirkdami mūsų prekes Jūs sutinkate su mūsų įmonės privatumo politika bei nuostatomis ir sąlygomis.

1 Informacijos rinkimas
Mes patys savarankiškai nerenkame asmeninės informacijos apie Jus, išskyrus tuomet, kai Jūs pirkdami produktus patys pateikiate asmeninę informaciją mums arba trečiajai šaliai. Pavyzdžiui, jeigu Jūs sutinkate užpildyti registracijos formą arba sudalyvauti internetinėje apklausoje, galite būti paprašyti pateikti asmeninę informaciją. Asmeninė informacija (vardas, pavardė, el. paštas, telefonas ir kt.) bus naudojama ir tuomet, kai Jūs pirksite prekes ir mes jas pristatysime Jums. Svarbu įsidėmėti, jog dalį šios informacijos Jums gali tekti pateikti trečiajai šaliai, pavyzdžiui, mokant už prekes el. bankininkyste, kurjeriui, pašte. Todėl Jūs galite būti nukreipti į atitinkamą paslaugą teikiančios įmonės puslapį ir ten pateikti asmeninę informaciją.

Jeigu jūs nenorite ir prieštaraujate Jūsų asmeninės informacijos rinkimui ir naudojimui, prašome jos nesidalinti ir nepateikti šiame tinklapyje, telefonu ar el. paštu. Jeigu pateikiate asmeninę informaciją, vadinasi, leidžiate mums ja naudotis. Svarbu įsiminti, kad nesidalindami asmenine informacija Jūs negalėsite nieko pirkti šiame tinklapyje.

Prieš pateikiant asmeninę informaciją, Jūsų bus paprašyta pažymėti, jog laisva valia sutinkate perleisti visą informaciją apie save. Tik tuomet Jūs galėsite atlikti pirkimą šiame tinklapyje.

2 Asmeninės informacijos naudojimas
Mes siekiame kurti produktus, kurie patiktų Jums ir Jūsų artimiesiems, todėl norėdami Jus pažinti ir išsiaiškinti, kas Jums patinka, mes pasiliekame teisę naudoti Jūsų asmeninę informaciją šiais atvejais:

a. siekiant užtikrinti geresnę komunikaciją;
Jeigu pateikėte asmeninę informaciją, mes pasiliekame teisę susisiekti su Jumis telefonu, el. paštu, atvirlaiškiu ar kitu būdu ir informuoti apie užsakymo stadiją, produktų kokybę, įsigijimo vietas, sąlygas ir panašiai.

b. rinkodaros tikslais;
Jūsų pateiktą asmeninę informaciją mes galime naudoti reklamos ir rinkodaros tikslais. Mes turime teisę susisieki su Jumis naudodamiesi atvirlaiškiu, el. paštu, siunčiant katalogus bei naudojant kitokius rinkodaros metodus ir pristatyti savo produktus, prašyti dalyvauti apklausoje, pranešti apie renginį, konferenciją ar suteikti papildomos informacijos apie gaminius.

3 Asmeninės informacijos perdavimas trečiosioms šalims marketingo tikslais
Mes neperduodame ar kitaip neplatiname jūs Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims, kurios tai panaudotų savo marketingo ir rinkodaros tikslais.

4 Asmeninės informacijos perdavimas sukčiavimo atvejais
Mes galime atskleisti ir perduoti informaciją be Jūsų sutikimo valstybinėms ir teisinėms institucijoms, jeigu jos to reikalauja, remiantis įstatymais, teise ar kitais norminiais aktais ir direktyvomis. Asmeninę informaciją taip pat galime perduoti kitoms organizacijoms ir įmonėms, siekiant užkirsti kelią sukčiavimams ir nelegaliai veikai.

5 Asmeninės informacijos atskleidimas, susijęs su akcijomis
Vystant verslą, dalį akcijų ar kito turto gali tekti parduoti trečiosioms šalims. Visa Jūsų asmeninė informacija yra įmonės turtas, kuris gali būti perleidžiamas trečiosioms šalims kartu su akcijomis arba kaip pridėtinės vertės turintis turtas. Perleisdami savo asmeninę informaciją mums, Jūs neprieštaraujate, kad Jūsų informacija bus perleista akcijų ar kito turto pardavimo atveju trečiajai šaliai.

6 Informacijos perdavimas trečiosioms šalims, esančioms kitose valstybėse
Trečiosios šalys, nurodytos 5 dalyje, gali, tačiau neprivalo, būti įsikūrusios kitoje valstybėje, respublikoje ar žemyne. Pateikdami savo asmeninę informaciją, Jūs sutinkate, jog trečiosios šalys gali būti įsikūrę kitoje valstybėje ar žemyne, kuriuose negarantuojama tokia pati duomenų apsauga, kurią garantuojame mes.

7 Slapukų (“Cookies”), IP adreso ir nuorodų naudojimas
Mes naudojamės slapukais tam, kad galėtume stebėti Jūsų apsilankymus ir naršymus mūsų tinklapyje. Remdamiesi šia informacija, išsaugome Jūsų naršymų istoriją ir apsilankius dar kartą tinklapyje pasiūlome panašių produktų.

Mes taip pat galime naudotis IP adresu, siekiant sužinoti apsilankančiųjų demografinę padėtį, šalį, atliekant tyrimus ir monitoringą. Taip pat siekiant užkirsti kelią neteisėtiems apsipirkimams internetu.

Visa Jūsų pateikta ne asmeninė informacija, pavyzdžiui, pirkimų istorija, jų dažnumas ir kita, gali būti naudojama įmonės viduje marketingo ir rinkodaros tikslais, įvedant naują produktą į rinką, atliekant tyrimus, skaičiavimus, monitoringą. Šią informaciją mes galime pasidalintu su trečiosiomis šalimis.

Įvairios nuorodos gali būti naudojamos į ir iš tinklapio, todėl mes negalime būti atsakingi už šių nuorodų privatumo politiką.

8. Nepilnamečiai
Jeigu asmeniui nėra suėję 18 metų, jis negali pirkti šiame tinklapyje. Toks asmuo negali pateikti savo asmeninės informacijos. Nepilnametis gali tik lankytis ir apžiūrėti siūlomas prekes. Pirkti gali tik asmuo, sulaukęs 18 metų.

9. Informacijos pasikeitimas, papildymas
Mes turime teisę peržvelgti privatumo politiką ir ją papildyti ar pakeisti be jokio asmeninio Jūsų įspėjimo. Pakeitę ir/ar papildę privatumo politiką, ją tiesiog paskelbsime čia ir ji įsigalios nuo paskelbimo momento. Tikrinti ir stebėti informaciją yra Jūsų pareiga.

10. Komentaras
Stengiamės, kad apsilankymas mūsų tinklapyje būtų kuo paprastesnis ir Jūsų asmeninė informacija būtų apsaugota. Jeigu turite klausimų, susisiekite info@amourdevil.com